O firmie

Muzyka jest przepięknym darem dla ludzi – i od ludzi, będącym w zasięgu ręki każdego entuzjasty poszukującego wyjątkowych wrażeń. To właśnie dla nich projektujemy nasze urządzenia – żeby zapewnić im jak najbardziej naturalną reprodukcję muzyki, niezależnie od jej rodzaju. Mamy siedzibę w Austrii, a naszych klientów można znaleźć na całym świecie. Zaufali oni brzmieniu Made by Ayon, gdyż prawidłowy balans tonalny, klarowność, perspektywa, dynamika i nasycenie dźwięku to… wszystko, czym żyjemy od ponad dwudziestu lat.

Nasza filozofia

Dlaczego lampy?

Po kilkudziesięciu latach dominacji tranzystorów lampowe wzmacniacze powracają w wielkim stylu, dając lepszą naturalność dźwięku i odporność na przeciążenia, a także korzystniejsze zachowanie przy większych zniekształceniach.

Tak prosto, jak się da!

W naszych urządzeniach stosujemy najlepsze możliwe komponenty, dzięki czemu topologia układów jest maksymalnie uproszczona, a ścieżka sygnału tak krótka, jak tylko się da.

Podejście systemowe

Najlepszy dźwięk to prawidłowo dobrany system. Urządzenia Ayon Audio są optymalnie dopasowane do siebie, ale umożliwiając także współpracę ze sprzętem innych producentów.

Masz pytania?